با طراحی گرافیک کسب‌وکارخود را پرطرفدار کنید

ایجاد یک هویت دیداری منسجم برای مخاطبان نقش بزرگی در دیده شدن کسب‌وکار در فضای رقابت تجاری مدرن و ایجاد ارتباط موثر با مخاطب دارد.

طراحی گرافیک، هویت بصری برند شما را می‌سازد.

طراحی گرافیک بخشی از فرایند تبلیغات و خالق تجربه‌های بصری ماندگار برای مخاطبان است.

در مسیر پیشرفت هر کسب‌وکار و به دست آوردن اعتبار برای برند عوامل زیادی نقش دارند. اما عاملی که در دنیای دیجیتالی امروز با انواع داده‌ها، تصاویر و اطلاعات تاثیر مهمی می‌تواند داشته باشد استفاده از عناصر بصری و ظرفیت‌های هنر طراحی گرافیک است. استفاده از المان‌های گرافیکی نقش بزرگی در دیده شدن کسب‌وکار در فضای رقابت تجاری مدرن دارد و مشاغل برای ایجاد یک بازاریابی چشمگیر نباید از خدمات طراحی گرافیک غافل شوند.

طراحی گرافیک بخش عمده‌ای از کل فرآیند برندینگ و تبلیغات است و هدف آن ایجاد یک هویت  دیداری منسجم برای مخاطبان هدف و برقراری یک ارتباط تصویری ماندگار با آنان است. این ارتباط تصویری، مفاهیم و پیام‌های برند را در فرم‌های ساده و پویا القا می‌کند و گستره وسیعی از درگیری مخاطب با کسب‌وکار را دربر می‌گیرد و از این رو اهمیت آن انکارناپذیر است. بر اساس تحقیقات انجام شده، ۹۰٪ از اطلاعات منتقل شده به مغز، تصویری هستند. اگر نحوه ارائه داده‌ها و اطلاعات برای مخاطبان جذاب نباشد، افراد توجه چندانی به محتوا نمی‌کنند و اهمیت اطلاعات ارائه‌شده را متوجه نمی‌شوند. در اینجا نقش یک طراح گرافیک بسیار نمایان خواهد شد. کسی که می‌تواند با هنر و مهارتش اطلاعات را به‌گونه‌ای نمایش دهد که بیشتری تاثیر‌گذاری را بر مخاطب داشته باشد.

طراحی گرافیک، عامل افزایش اعتماد و وفاداری در مخاطب

طراحی گرافیکی خالص‌ترین شکل هنر برای ایجاد ارتباط موثر با مخاطب است. اگر عناصر طراحی برای حواس افراد جذاب باشد، منجر به اعتماد افراد به محصولات یا خدمات کسب‌وکار می‌شود و با تکرار این اعتماد میزان وفاداری مشتریان به تجارت شما افزایش می‌یابد.

ایجاد ارتباط با مخاطبان زمانی بسیار موثر واقع می‌شود که اهداف تجاری و پیام کسب‌وکار شما براساس اصول طراحی و زیبایی‌ بصری به مخاطب منتقل شود. طراحی گرافیک با استفاده از ترکیب نوشتار، رنگ و تصاویر سعی در برانگیختن احساسات مخاطبان برای درک بهتر و عمیق‌تر نسبت به پیام برند شما دارد.

یک ارتباط بصری جذاب ضمن افزایش فروش و ایجاد رشد و توسعه کسب‌وکار، منجر به ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبان می‌شود. این موضوع باعث ایجاد احساس نزدیکی در مخاطبان نسبت به کسب وکار شده و به مرور زمان مخاطبان و مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل و وفادار تبدیل می‌کند.

هدف از طراحی گرافیک، ایجاد یک هویت دیداری منسجم برای مخاطبان هدف و برقراری یک ارتباط تصویری ماندگار با آنان است.

ایده‌های ذهنی خود را برای کسب‌وکار پیاده‌سازی کنید

تمامی تلاش ما در استودیو طراحی گرافیک رسا بر این است که با درک صحیح از شخصیت برند شما، تجربه‌های بصری به یادماندنی برای مشتریان و مخاطبان شما رقم زنیم. در کنار تیم گرافیک خلاق و مبتکر رسا می‌توانید ایده‌های ذهنی خود را برای ساخت هویت بصری مورد نظرتان پیاده‌سازی کنید.

طراحی هویت بصری سازمان

طراحی اینفوگرافیک

طراحی تراکت و کارت دعوت

طراحی بسته‌بندی محصولات

طراحی کاتالوگ، بروشور، بیلبورد، بنر و پوسترهای تبلیغاتی

طراحی و صفحه‌آرایی مجلات و نشریات چاپی و الکترونیک

خلق محتوای گرافیکی خلاق متناسب با شبکه‌های اجتماعی

طراحی رابط کاربری جذاب و کاربر پسند با رعایت اصول و استاندارهای به روز جهانی

–  رسا همراه شماست

ما خلاقیت و ظرافت را به کسب‌وکار شما می‌افزاییم و از آن برندی منحصر به فرد در دنیای تجارت می‌سازیم. هدف ما بر اساس موفقیت شما تعیین می‌شود که نتیجه‌ای متقابل برای رسا نیز خواهد داشت.