فضـای کار اشتراکـــی

قبل
بعدی

فضای کار اشتراکی

coworking space

یا coworking space نوعی محیط کار اشتراکی است که تیم­های فناور، فریلنسرها و افراد با تخصص­های یکسان و ارزش­های مشترک و یا فعالیت­های مستقل کنار هم جمع می­شوند، تا در محیط کاری یکسان با فضایی جذاب فعالیت خودشان از جمله همکاری در انجام یک استارتاپ یا پروژه­ای مستقل را با استفاده از شرایط و امکانات فضای کار اشتراکی که به کاهش  هزینه­ها و افزایش بازده کارشان کمک می­کند، پیش ببرند.

میز کار اشتراکی

میز مشترک برای کارهای تیمی و پروژه­های مشترک، در محیطی خلاق و پویا با امکان استفاده از اینترنت پرسرعت، پرینتر، ،امکانات آشپزخانه، امکان رزرو اتاق جلسات، اتاق بازی(؟)، اتاق استراحت(؟) و … می­باشد. میزهای کار اشتراکی به صورت روزانه، هفتگی، تمام وقت ماهانه و پاره وقت ماهانه اجاره داده میشود.

میز کار اختصاصی

میزهای ثابت برای افراد در فضای مشترک با دیگران در محیطی خلاق و پویا با امکان استفاده از اینترنت پرسرعت، پرینتر، ،امکانات آشپزخانه، امکان رزرو اتاق جلسات، اتاق بازی(؟)، اتاق استراحت(؟) و … می­باشد. میزهای اختصاصی به صورت هفتگی، و ماهانه تمام وقت و پاره وقت اجاره داده میشود.

دفتر کار اختصاصی

هر فرد، یک اتاق اختصاصی و دفتر کار مجزا به خود را خواهد داشت، رسا امکانات اولیه را در اختیار اشخاص میگذارد ، چه بسا منجر به استخدام، نوآوری و ایجاد همکاری یا حفظ همکاری های گذشته شود. امکانات ثابت دفاتر شامل: میز کار، صندلی استاندارد، محیطی خلاق و پویا با امکان استفاده از اینترنت پرسرعت، پرینتر، ،امکانات آشپزخانه، امکان رزرو اتاق جلسات، اتاق بازی(؟)، اتاق استراحت(؟) و … می­باشد. دفاتر کار اختصاصی به صورت هفتگی و ماهانه تمام وقت اجاره داده می­شوند

دفتر کار اشتراکی

دفاتر کار مختص کارهای تیمی یا مشترک با کسب و کارهای همسو، در اختیار افراد قرار داده می­شود. امکانات ثابت دفاتر شامل: میز کار، صندلی استاندارد، محیطی خلاق و پویا با امکان استفاده از اینترنت پرسرعت، پرینتر، ،امکانات آشپزخانه، امکان رزرو اتاق جلسات، اتاق بازی(؟)، اتاق استراحت(؟) و … می­باشد. دفاتر کار اختصاصی به صورت هفتگی و ماهانه تمام وقت اجاره داده می­شوند