فورلی به شما این امکان را میده
از دانش خودتون مفید تر استفاده کنید و
با افزایش مهارت و تجربه
توانمند تر وارد  بازار کار شوید.

فورلی به شما این امکان را میده
از دانش خودتون مفید تر استفاده کنید و
با افزایش مهارت و تجربه
توانمند تر وارد  بازار کار شوید.

داستان فورلی

داستان فورلی‌ از جایی شروع شد که همیشه با افرادی رو‌به‌رو و هم‌صحبت می‌شدیم که از دانشگاه فارغ التحصیل شده بودند ولی مهارت‌های لازم و کافی رو برای ورود به بازار کار نداشتند. به همین خاطر همیشه به این موضوع فکر می‌کردیم که چطور میشه فاصله میان «تحصیلات دانشگاهی» و «مهارت و تجربه کاربردی» رو به‌هم نزدیک‌‌تر و افراد رو برای استفاده بهتر از دانش خودشون و همچنین بالا بردن مهارت‌ و کسب تجربه در بازار کار توانمندتر کنیم.

اینجا همون زمانی بود که تصمیم گرفتیم طرح «فورلی» رو اجرایی کنیم؛ تموم تلاش ما در رسا اینه که افرادی که با دانش آکادمیک تازه فارغ‌التحصیل شدند یا به‌صورت خودآموز با مفاهیم پایه و مقدمات بازار تبلیغات دیجیتال آشنا هستند رو به صورت عملی پرورش بدیم و بعد از سنجش و ارزیابی جذب سیستم کنیم.

در فورلی‌ همه کارآموزان این فرصت رو دارند که مرحله به مرحله، از آموزش‌های عملی و کاربردی که توسط منتورهای حرفه‌ای رسا ارائه میشه استفاده کنند، برای انجام پروژه‌های واقعی مشارکت داشته باشند و با کسب مهارت‌های عملی و تخصصی، خودشون رو برای ورود به بازار کار آماده کنند.

برای شرکت در طرح فورلی‌ همین حالا رزومه خود را ارسال کنید.

تابستان 1400

وقت آموزش حرفه ایه

اولین دوره کارآموزی فورلی‌ از همین تابستان 1400 و با جذب کارآموزان در چهار حوزه «وب»، «انیمیشن»، «گرافیک» و «دیجیتال مارکتینگ» شروع میشه و امیدواریم که این دوره یک شروع پرقدرت برای ادامه این مسیر باشه…


گزینش و جذب کارموزان از میان صدها رزومه ارسالی کار خیلی سختیه اما ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها رو انتخاب کنیم. این فرآیند از طریق یه سری آزمون و مصاحبه انجام میشه که البته اصلا سخت نیست و هیچ جای نگرانی برای شما وجود نداره…

دوره کارآموزی فورلی‌ سه ماهه درنظر گرفته شده و جزئیات زمان‌­بندی این دوره رو می­تونید در جدول زیر مشاهده کنید.

در هر دوره آموزشی بیش از 80ساعت در کنار شما هستیم.

شروع مسیر مهارت

برای همراه شدن با ما یکی از آموزش های فورلی رسا رو انتخاب کن.

در فورلی‌ آموزش‌های تخصصی مربوط به رشته خودتون رو منطبق با سرفصل‌های بیان شده در هر دوره آموزشی یاد می‌گیرید و مطابق با همون آموزش‌ها یه پروژه­‌ عملی به شما ارجاع داده میشه. در نهایت در پایان دوره نسبت به خروجی پروژه و کلیه فعالیت‌هایی که در این سه ماه انجام دادید، عملکرد شما مورد ارزیابی قرار می‌گیره و گواهی حضور در این دوره رو از طرف شرکت “علوم ارتباطات و رسانه رسا” دریافت میکنید.

امتیاز مثبت دیگه ای که فورلی در اختیار شما قرار میده اینه که در پایان دوره‌های آموزشی، متناسب با نتیجه عملکرد و ارزیابی شما، امکان همکاری با شرکت رسا به صورت نیروی تمام وقت و یا معرفی به شرکت­های همکار وجود داره.

تدوین سرفصل‌های آموزشی در فورلی کاملاً با توجه به نیاز بازار درنظر گرفته شده و کلیه مطالب آموزشی با فرآیند‌های اجرا شده در پروژه‌های عملی مطابقت داره. بنابراین کارآموزان در پایان هر دوره آموزشی فورلی ، توانمندی کافی برای انجام پروژه­های عملی را حتی به صورت فریلنس و آزاد دارند.

با توجه به شرایط کرونا و ارزشمند بودن سلامت تک تک شما عزیزان برای خانواده رسا، تنها می تونیم 3 نفر از شما رو برای هر دوره آموزشی جذب کنیم تا هم بتونیم پروتکل‌های بهداشتی رو در بالاترین سطح ممکن رعایت کنیم و هم بهترین آموزش‌ها و به نوعی آموزش خصوصی رو برای شما داشته باشیم.