خلاق

کوشا

یکپارچه

هوشمند

خوشفکر

ما، «رسا» یک گروه آگهی و تبلیغات در اصفهان هستیم.  به رشد برندهای نوپا کمک می‌کنیم و برای درخشش برندهای بزرگ در کنار رقبا قدم بر می‌داریم. رسا آوازی برای تمام کسب‌وکارهایی است که به صدایی برای شنیده شدن نیاز دارند. ماموریت ما شکست مرزها و لمس بی‌نهایت‌هاست.

ارتباطات تخصص ماست

ارتباطات تخصص ماست

صدا

دوربین

حرکت!

ما خلاقیت و ظرافت را به کسب‌وکار شما می‌افزاییم و از آن برندی منحصر به فرد در دنیای تجارت می‌سازیم. هدف ما بر اساس موفقیت شما تعیین می‌شود که نتیجه‌ای متقابل برای رسا نیز خواهد داشت.

بیشتر درباره ما بدانید

– رسا همراه شماست

ما کمپین‌های بازاریابی 360 درجه به شما ارائه می‌دهیم. خدمات ما یک راهکار جامع برای بازاریابی، برندینگ و پشتیبانی از ایده های شما است. کارشناسان رسا با شناسایی کسب و کار، نقاط تاریک راه موفقیت را برای شما روشن می‌سازند و برای یک هدف اصلی که ساختن یک هویت واحد و معرفی آن به جهان است با شما همراه می‌شوند.

مشتریان ما

موفقیت‌های تیمی حاصل فداکاری‌های فردی است.

با رسایی‌ها آشنا شوید

ما یک تیم حرفه‌ای جوان با قاب نگاهی باتجربه هستیم. ما بزرگ فکر می‌کنیم، زاویه دید ما تاب محدودیت‌ها را ندارد و بیان ناگفته‌ها تخصص ماست.قدم بر می‌داریم و به دنبال راه‌های جدید موفقیت هستیم.

شبکه‌های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رسا در تمام شبکه های اجتماعی شناخته شده حضور دارد. برای ارتباط و آشنایی بیشتر با ما در فضای مجازی ما را دنبال کنید.

پادکست

پادکست ما را گوش کنید

اگر طرفدار تبلیغات و ارتباطات هستید، از شنیدن پادکست رسا لذت خواهید بود. شمارش معکوس پادکست شروع شده است، منتظر ما باشید.

به زودی

روز
ساعت
ماه
ثانیه